התחבר
      אודות יוצרת השיטה     פורומים     צור קשר     דף הבית  
  למד בכיף למד באהבה ופרוץ גבולות     
  עמוד הבית » סדנאות

  סדנאות

  » סדנאות לילדים  » סדנאות לכל הגילאים  » סדנאות מקצועיות  » סדנאות מקצועיות למורים ומטפלים 
   


   
  השיטה הייחודית נלמדת במסגרת 4 סדנאות שונות:
  המורכבות מחלק תיאורטי המנחיל את עיקרי השיטה ומחלק מעשי של תרגול, Case-studies וסימולציות. בכל סדנא 2 מפגשים בני 3 שעות אקדמיות. במטרה לקבל הכשרה מלאה על השיטה, מומלץ להשתלם בכל 4 הסדנאות לפי הסדר. יחד עם זאת, ניתן גם להשתתף בכל אחת מהסדנאות בנפרד ולרכוש כלים בנושאים ממוקדים. הקורס המרוכז מכיל את כל החומר של 4 הסדנאות ומעניק תמונה ברורה ומקיפה של יסודות השיטה.
   

  הסדנאות מתקיימות לאורך כל ימות השנה, ונפתחות על פי הביקוש ותיאום עם המנחה,והנה מעט
  מעדויות ממורים שנחשפו לשיטה, קיבלו יעוצים והדרכות וניסו אותה בעצמם:

   

   

  פסנתרנית ומורה לנגינה בלונדון:

  Testimonial

  Recently I have had the opportunity to work with Rina Yehoshua. I was very impressed with the results she helped me to achieve.  Rina really understands the problems facing piano teachers working with very young children, and has come up with many practical ways of addressing these.  

  When dealing with young children one has to remember just that – they are only children! Rina has created a whole array of fun activities, which both teach the material at hand, and give the child a sense of achievement. These range from card games, singing and clapping rhythms, through to improvising and inventing melodies and their accompaniments.  

  Rina stresses that one has to remember to continuously praise and emphasise the good qualities of the child's playing and musicianship. By introducing the Rina Yehoshua Method, I found that my young students have become much more motivated and excited about their practise.

  For example, one of my students had been getting quite negative messages at home, which were almost making her resent having to play the piano. With the introduction of the Rina Yehoshua Method, I managed to turn this around completely.  

  I met with her parents and we introduced new positive measures. When she practised well and completed her homework she gets a smiley sticker. After a few of these she gets a surprise or present that she really wants. If she does not practise well enough, she doesn't get anything. That’s it! No negative message, just no reward. 

  I am happy to say that this young child has now completed her second grade exams and has passed with a very high merit. Her self-confidence has shot up tremendously with this achievement, and she seems in general a much more self-assured person today.

  I would strongly recommend Rina’s Teaching Method to anyone facing similar issues teaching piano to young children. It has definitely improved my teaching skills and contributed to a much more pleasant and rewarding teaching and learning experience for both myself, and my students.  

  Sharona Joshua-Shrago

   

   

   

  עדויות מתלמידים והורים 

  "לרינה היקרה,

   

  מעל שמונה שנים שאת מלווה אותנו ואנחנו אותך. שמונה שנים הן תקופה מספיקה על מנת להבין עד כמה הדרך שבו את מלמדת ומלווה את תלמידייך, היא מיוחדת ומדהימה.

  שלושה מילדיי היו תלמידיך ולא היה שום דמיון בדרך בה לימדת כל אחד מהם. הדבר המשותף לכולם היה- מציאת דרך ייחודית אל ליבו של כל אחד ואהבת המוסיקה.

  לאהבה זו אין חוקים ואין תבניות. כל דבר אפשרי: כל סגנון מוסיקאלי ובכל קצב התקדמות. לפעמים דחפת קדימה ולפעמים חיכית להתפתחות אישית אשר תאפשר התקדמות בנגינה.

  תמיד שמחת על כל התקדמות ודחפת כל אחד להישגים על פי שאיפותיו. פעם אפשרת להם לנגן קלאסי, פעם רגיי, פעם שירי ארץ ישראל ובפעם אחרת המלצת על הוספת כלי נגינה.

  כל דרך אפשרית מבחינתך כדי לפתח את הכישורים הגלומים בילדים. ואנחנו ראינו אותם נענים לפסנתר ולך והולכים ומתפתחים.

  על כל אלה ועל הליווי המסור אני רוצה להודות ולאחל המשך התפתחות אישית שיוביל להמשך עשייה פורייה. " נירית ל. אם של 3 תלמידי שירינה.

   
   

   

  "לרינה היקרה, תודה על עוד שנה של הקשבה, דחיפה , סבלנות, התקדמות והרבה אהבה למוזיקה ולאיתי. כל אלו הופכים את העולם הקסום של המוזיקה לנגיש, אפשרי, מאתגר ואהוב.

  ושוב תודה

  נירית ל. וכל משפחת ל."

   

   

   

  "לרינה

  תודה רבה על שמונה שנים נפלאות של לימוד פסנתר והנאה.

  בתחילת הדרך את לימדת אותי קריאת תווים ומקצבים. ובהמשך, בעזרת הרבה תמיכה ואהבה גם דברים יותר מסובכים: טכניקה, פיתוח שמיעה, תיאוריה, קריאת תווים טובה.

  אומרים שבהצלחה יש אחוז אחד כישרון ותשעים ותשע התמדה, אך אני חושב שבשלי היתה לפחות 30% רינה שתדחוף מאחורה, תעזור ותסביר, עד שאני אנגן כמו שצריך ואכין היטב.

  עכשיו כשאני נמצא בהמשך הדרך לפסגה אני יכול רק להסתכל בגאווה על כל שמונה השנים האלה אתך, ולהודות לך מכל הלב שבזכותך טני נמצא כאן. עומר. ל." , בן 14, לאחר שהתקבל לבי"ס המקצועי למוסיקה לנוער, תלמה ילין.

   

   

   

   

   

  "שיטה מעודדת ומעצימה ומאפשרת לחוות את הלימוד כחוויה חיובית המאפשרת לתלמיד להמשיך ולהתמיד". סיגלית ב. אם של הילה.

   

   

   

   

  "השיטה יעילה, זורמת ומאוד כיפית, כך שנוי מוצאת עניין וחשק ואפילו מחכה לשיעורים בכיליון עיניים." שולמית ז. אמה של נוי.

   

  "אני אוהבת את כל השיעור. אבל בעיקר את המשחקים ואין משהו שאני לא אוהבת." נוי ז. , בת 8.

   

   

   

   

  "גישתה של רינה מותאמת לכל הגילאים עם תשומת לב אישית לתחומי העניין של התלמיד ובדרך זו פיתוח והרחבת העניין לסוגים שונים של מוסיקה. חוויית הלמידה עולה על כל מה שנתקלתי עד עתה". עדנה ע., אם של 2 תלמידות בשירינה.
   

   

  "אני לומדת נגינה אצל רינה כחמש שנים ותמיד נהניתי מהשיעורים שלה וחוויית הנגינה שהעבירה אליי. חוץ מהנאה ופיתוח החוש המוזיקלי, השיעורים והנגינה על הפסנתר עזרו לי בתחומים רבים ושונים בחיים, בין אם זה בלימודים או בספורט. המיומנויות שרכשתי בנגינה והידע הכללי לגבי מוזיקה תמיד עניינו אותי. בעיני ההישג הכי גדול וחשוב שהצלחתי הוא שכיום אני מסוגלת לנגן שירים קלאסיים, לקרוא מהדף שירי פופ- וכל זאת בלי שהרגשתי מאמץ!"

  הדס ע., בת 13.

   

   

   

   

   

  "לרינה היקרה!

  כמו האושר שאת מביאה לנו כל שיעור וכמו הגאוה שאת גורמת לנו לחוש, אנו אלה שרוצים לאחל לך את כל האושר שבעולם ואנחנו רוצים שתרגישי גאווה עצומה בכך שתדעי שאת פשוט מורה מגשימת חלומות ואנחנו כל כך אוהבים וכן חוץ מזה שאת כבר יודעת... אנחנו רוצים לאחל לך חג שמח." אביה ויניב מ.

   
   

  Dear Rina,

  Thank you for your patience, your encouragement and your talent.

  Both Avia and Yaniv are truly blessed with a gifted teacher and mentor."

  Rose M., mother of 2 shirina students.

   

   

   

   

  "בתודה חמה-

  על שנה ( חלקית) של:

  מוסיקה נעימה לנפש

  מסגרת מרנינה לנשמה

  "פעילות משפחתית" משותפת וחשובה

  ידידות קלילה ובלתי מעיקה

  ועזרה גדולה בהגשמה של חלומות ילדות....

   

  ועוד הרבה הרבה מעבר לכך,

  להתראות בראשית ספטמבר-

  באהבה-

  מאי ותמר" ב. (אם ובת)

   

   

   

  לרינה המקסימה,

  אני אוהבת אותך מאוד ואני מצטערת שחוג מוזיקה נגמר. אני מקווה שחוג מוזיקה יחזור מהר בתחילת שנה. שתהיה לך טיסה נעימה. תזרחי כמו השמש החמה והנעימה, תפרחי כמו פרח פורח. שיהיו לך חיים טובים ומאושרים. שתעשי חיים כיפיים, שתמיד תחייכי ושלא תשכחי לחזור לחוג מוזיקה. את אחלה של מורה מקסימה, מתוקה, חמודה, אני יתגעגע אליך מאד. את תהיי חסרה לי. אני אוהבת אותך כל כך. איזה באסה שאת טסה. אני מקווה שתחזרי מהר ושתהיי צבעונית כמו הקשת, כי את יפה. אני אוהבת אותך ואף פעם לא אשכח אות. אוהבת אותך מאוד. שני ב." , בת 8.

   

   

   

   

  "אני נהנה ללמוד עם רינה. היא תמיד צוחקת. טובה מאד." אוריאל א., בן 11.

   

   

   

  "אני אוהבת שרינה לא מכריחה ולא כועסת". נעה ב. , בת 8.

  הגיעה אלינו לאחר טראומות ממורה קודמת שצעקה וכעסה עליה בשיעורים.

   

   

   

   

  "אני אוהבת במיוחד את המשחקים וללמוד שירים". רוני ע., בת 7.

   

   

   

   

   

  " לרינה, את המורה הכי טובה בעולם לפסנטר. ממני, יעל צ." , בת 6.

   

   

   

   

  לרינה

  אני נהניתי מאוד בחוגים שלך. את גם יפה וגם חמודה וגם מקסימה. " נטע ע. בת 7.

   

   

   

  "לרינה המתוקה:

  חופשה נעימה מוצלחת ושמחה...

  את מורה ממש נחמדה ומצחיקה

  באהבה: מהילה ד. מהמוסיקה..." , בת 7

   

   

   

   

   

  רצונות הורים ותלמידים:

   

   דוגמא לרצונותיהם של ההורים משיעורי הנגינה של ילדיהם:

  "אנו מקווים שלימודי המוזיקה יאפשרו להם ללמוד לבד שירים ויאהבו מוסיקה". שולמית ה., אם ל2 ילדים הלומדים בשיטת הנגינה ההוליסטית.

  הגיעה אלינו לאחר שילדיה למדו בקונסרבטוריון ואחד מהילדים לאחר זמן רב של לימוד איבד כל עניין במוסיקה, מאס בכך והפסיק לנגן לחלוטין.

   

  דוגמא לרצונותיהם של תלמידים:

  הייתי רוצה ללמוד איך כל סגנון ( מוסיקלי) בנוי. אוריאל א., בן 11.

   

   

   

   

  פידבקים על הרצאותיה של רינה יהושוע הוגת שיטת wm: :

  (המלצה של ראש לוינסקי)

   

  "מכללת לוינסקי לחינוך

  המדרשה למוסיקה

   

  לכל מאן דבעי,

   

  רינה יהושע ((M.A, תרפיסטית במוסיקה ת.ז. 024647885 מרצה אצלינו בקורס שנתי בנושא תרפיה במוסיקה בהצלחה רבה.

  הקורס מיועד להעשרה והשתלמות מורים.

   

  החומר מועבר בצורה קליטה, חווייתית ומקצועית. מתוך תגובת התלמידים מוכיחים עצמם הלימודים כיעילים ושימושיים. ניכרת התלהבות רבה בקרב התלמידים, המביעים רצונם להמשך העמקה בנושא ולקורסי המשך.

   

  בברכה,

  שלומית פיינגולד,

  ראש המדרשה למוסיקה." ( ישנו המכתב הסרוק)

   

   

   

   

   

  עידכונים
  כתבות ומאמרים
  אודות Shirina
  הרצאות
  סדנאות
  שירים בריאים
  סיפורי הצלחה שלנו
  פרסומים עלינו
  Shirina להורים ותלמידים
  Shirina למורים ומוסיקאים
  ספרות מומלצת
  טיפול במוסיקה ותדרים (WM)
  שאלות ותשובות
  גלרית תמונות
  המלצות
  תעודות ורישיונות
  הורדת קבצים
  הצטרף לרשימת תפוצה

  התחבר  |  דף הבית  |  אודותינו  |  גלרית תמונות  |  שלח תגובה  |  בקשת אינפורמציה  |  מדיניות פרטיות  |  תנאי שימוש  |  צור קשר  |  מפת האתר

  2001-2019  כל הזכויות שמורות © רינה יהושע - נגינה הוליסטית
  NetzBiz.com האתר נבנה ע''י